Taneční škola J. Svoboda
Tel: 603 512 887

Taneční škola Josef Svoboda

O nás

Vážení přátelé,

velmi nás potěší, rozhodnete-li se absolvovat některý z nabízených tanečních kurzů společně s námi. Rádi bychom vás přivítali v početných řadách tanečníků a poskytli vám co nejvíce příjemných zážitků, zábavy i ponaučení.

V Libereckém kraji, zejména pak na Liberecku a Jablonecku působíme od roku 1987. Mimo ostatní aktivity se zabýváme především výukou tance a společenského chování převážně v tanečních kurzech pro děti i středoškolskou a učňovskou mládež. Zřizujeme také základní a pokračovací kurzy společenského tance pro dospělé, které se v posledních letech těší značné oblibě. Zajišťujeme též kompletní služby, to jest odborné vedení, výuku, ozvučení a hudební doprovod pro ostatní provozovatele kulturních zařízení a zřizovatele tanečních.

Absolvováním našich základních kurzů získáte nemalé znalosti i taneční úroveň odpovídající potřebám současné společenské zábavy. Po několika lekcích zvládnete bez potíží základní kroky a figurace nejznámějších společenských tanců světového repertoáru.
Žánrově pestrým výběrem skladeb vám ukážeme využití tanců takzvaného „klasického repertoáru“ a to nejen ve spojení s odpovídající taneční hudbou, ale i zásadní možnost jejich aplikace v celé škále rytmů popové, rockové i diskotékové taneční hudby. V základních kurzech pro mládež i v kurzech předtaneční výchovy si ověříte a doplníte toliko potřebné znalosti z oblasti etikety. Vždyť právě hudba a tanec se od nepaměti stávají neodmyslitelnou součástí kulturního a společenského dění a ruku v ruce s uměním společenského vystupování přispívají k prohloubení komunikace, tolerance a přátelských vztahů. Tanec se ve svém vývoji stal přirozenou potřebou člověka a mimo vlastní zábavnou roli bezesporu pozitivně ovlivňuje mysl i fyzickou kondici a učí nás krásnému, zdravému držení těla i přirozenému, kultivovanému pohybu.

Příjemné prožití tanečních kurzů Vám přeje profesionální učitel tance, absolvent konzervatoře a bývalý soutěžní tanečník mezinárodní třídy, 

Josef Svoboda

HOR webdesign

login
md5:f3aa8948a654fa9e558541295c494580:www.tanecnisvoboda.cz
gt:0.016